VICTRON ENERGY SPM043052002, är en monokristallin solpanel med 305W effekt och mått 1658 x 992 x 35 mm.
Dela
Artikelnummer: SPM043052002
EAN: 8719076057772
Leverantör: Victron Energy
OBS! Minsta beställning av denna panel är 4 stycken paneler, 90, 175 samt 360W går att köpa styckvis. OBS!
VICTRON ENERGY SPM043052002, är en monokristallin solpanel med 305W effekt och mått 1658 x 992 x 35 mm. I serien finns paneler med olika effekter från 20W till 360W.