VICTRON ENERGY SPM043052002, is a monocrystalline solar panel with 305W power and dimensions 1658 x 992 x 35 mm.
Share
Article number: SPM043052002
EAN: 8719076057772
Manufacturer: Victron Energy
NOTE! Minimum order for this panel is 4 panels, 90, 175 and 360W can be purchased individually. NOTE!
VICTRON ENERGY SPM043052002, is a monocrystalline solar panel with 305W power and dimensions 1658 x 992 x 35 mm. The series includes panels with various power outputs from 20W to 360W.