VICTRON ENERGY SPM041851200, is a monocrystalline solar panel with 185W power and dimensions 1485 x 668 x 30 mm.
Share
Article number: SPM041851200
EAN: 8719076064237
Manufacturer: Victron Energy
VICTRON ENERGY SPM041851200, is a monocrystalline solar panel with 185W power and dimensions 1485 x 668 x 30 mm. The series includes panels with different power outputs from 20W to 360W.