VICTRON ENERGY SPM041851200, is een monokristallijn zonnepaneel met 185W vermogen en afmetingen 1485 x 668 x 30 mm.
Delen
Artikelnummer: SPM041851200
EAN: 8719076064237
Manufacturer: Victron Energy
VICTRON ENERGY SPM041851200, is een monokristallijn zonnepaneel met 185W vermogen en afmetingen 1485 x 668 x 30 mm. De serie omvat panelen met verschillende vermogens van 20W tot 360W.