VICTRON ENERGY SPM043052002, is een monokristallijn zonnepaneel met 305W vermogen en afmetingen 1658 x 992 x 35 mm.
Delen
Artikelnummer: SPM043052002
EAN: 8719076057772
Manufacturer: Victron Energy
LET OP! Minimale bestelling van dit paneel is 4 stuks, 90, 175 en 360W kunnen per stuk worden gekocht. LET OP!
VICTRON ENERGY SPM043052002, is een monokristallijn zonnepaneel met 305W vermogen en afmetingen 1658 x 992 x 35 mm. De serie omvat panelen met verschillende vermogens van 20W tot 360W.