VICTRON ENERGY SPM043052002 on monokristallinen aurinkopaneeli, jonka teho on 305W ja mitat 1658 x 992 x 35 mm.
Jaa
Tuotenumero: SPM043052002
EAN: 8719076057772
Manufacturer: Victron Energy
HUOM! Tämän paneelin vähimmäistilausmäärä on 4 kappaletta, 90, 175 ja 360 W paneeleja voi ostaa yksittäin. HUOM!
VICTRON ENERGY SPM043052002 on yksikiteinen aurinkopaneeli, jonka teho on 305 W ja mitat 1658 x 992 x 35 mm. Sarjassa on paneeleja eri tehoilla 20 W:sta 360 W:iin.