Victron Energy - VBB160080010, är en Kopplingsplint BusBar 600A med 8 anslutningar.
Dela
Artikelnummer: VBB160080010
EAN: 8719076052234
Leverantör: Victron Energy
Tillgängliga modeller:
  • 150 A/ 70 V - 4 högströmsanslutningar
  • 150 A/ 70 V - 6 högströmsanslutningar
  • 250 A/ 70 V - 4 högströmsanslutningar
  • 600 A/ 70 V - 4 högströmsanslutningar och 8 lågströmsanslutningar
  • 600 A/ 70 V - 8 högströmsanslutningar och 8 lågströmsanslutningar