VICTRON ENERGY PIN482300000, Phoenix Inverter Smart to wydajna i niezawodna przetwornica 12/1600, 230V.
Udostępnij
Numer artykułu: PIN482300000
EAN: 8719076047384
Dostawca: Victron Energy
VICTRON ENERGY PIN482300000, Phoenix Inverter Smart to wydajny i niezawodny falownik 12/1600, 230V. Bazuje na naszej sprawdzonej i przetestowanej platformie falowników Phoenix i ma teraz nową, smuklejszą konstrukcję oraz całkowicie metalową obudowę. Modele są dostępne w wersjach 1600 VA, 2000 VA i 3000 VA dla systemów 12, 24 lub 48 V. Jest wystarczająco mocny, aby zasilać najczęściej używane urządzenia w samochodzie, łodzi, przyczepie kempingowej lub w domu. Transformator toroidalny zapewnia wysoką moc w przypadku skoków napięcia, stabilne napięcie, częstotliwość i wysokiej jakości falę sinusoidalną.
Wbudowany Bluetooth, w pełni konfigurowalny za pomocą tabletu lub smartfona
  • Alarm niskiego napięcia akumulatora
  • Wyłączenie przy niskim napięciu akumulatora i poziom ponownego uruchomienia
  • Dynamiczne wyłączenie: poziom wyłączenia zależny od obciążenia
  • Napięcie wyjściowe: 210 - 245V
  • Częstotliwość: 50 Hz lub 60 Hz