VICTRON ENERGY PIN482300000, Phoenix Inverter Smart on tehokas ja luotettava 12/1600, 230V invertteri.
Jaa
Tuotenumero: PIN482300000
EAN: 8719076047384
Manufacturer: Victron Energy
VICTRON ENERGY PIN482300000, Phoenix Inverter Smart on tehokas ja luotettava 12/1600, 230V invertteri. Se perustuu hyväksi havaittuun Phoenix-invertterialustaan ja siinä on nyt uusi ohuempi muotoilu ja täysin metallinen kotelo. Mallit ovat saatavilla 1600 VA, 2000 VA ja 3000 VA tehoilla 12, 24 tai 48 V järjestelmiin. Se on riittävän tehokas syöttämään virtaa useimmille tavallisille pistokkeella varustetuille laitteille autossasi, veneessäsi, asuntovaunussasi tai kotona. Toroidimuuntaja tarjoaa suuren tehokapasiteetin nousuissa, vakaan jännitteen, taajuuden ja korkealaatuisen siniaallon.
Sisäänrakennettu Bluetooth, täysin konfiguroitavissa tabletilla tai älypuhelimella
  • Alhaisen akun jännitteen hälytys
  • Alhaisen akun jännitteen katkaisu ja uudelleenkäynnistystaso
  • Dynaaminen katkaisu: kuormasta riippuvainen katkaisutaso
  • Lähtöjännite: 210 - 245V
  • Taajuus: 50 Hz tai 60 Hz