Kontakta oss
Del
Varenummer: QUA488024000
EAN: 8719076032953
Leverandør: Victron Energy
To AC-innganger med integrert overkoblingsswitch
To AC-utganger
Alternativ for delt fase
En delt fase AC-kilde kan oppnås ved å koble vår autotransformator (se datablad på victronenergy.com) til en «europeisk» vekselretter som er programmert til å forsyne 240 V/60 Hz.
Trefasekapasitet
Tre enheter kan konfigureres for trefaseutgang. Men det er ikke alt: opptil fire sett med tre enheter på 15 kVa kan parallellkobles for å tilveiebringe 144 kW/ 180 kVA utgangseffekt og mer enn 2400 A ladekapasitet. PowerControl - ved håndtering av begrenset generatorkraft, landkraft eller nettkraft. Quattro er en veldig kraftfull batterilader. Den vil derfor trekke mye strøm fra generatoren eller fra landtilkoblingen (16 A per 5 kVA Quattro ved 230 VAC). En strømbegrensning kan stilles inn for hver AC-inngang. Quattro vil da ta hensyn til andre AC-belastninger og bruke eventuell ekstrastrøm for lading, noe som forhindrer at generatoren eller landstrømmen overbelastes.
PowerControl - ved håndtering av begrenset generatorkraft, landkraft eller nettkraft.
Quattro er en veldig kraftfull batterilader. Den vil derfor trekke mye strøm fra generatoren eller fra landtilkoblingen (16 A per 5 kVA Quattro ved 230 VAC). En strømbegrensning kan stilles inn for hver AC-inngang. Quattro vil da ta hensyn til andre AC-belastninger og bruke eventuell ekstrastrøm for lading, noe som forhindrer at generatoren eller landstrømmen overbelastes.