Kontakta oss
Delen
Artikelnummer: QUA488024000
EAN: 8719076032953
Manufacturer: Victron Energy
Twee AC-ingangen met geïntegreerde overdrachtsschakelaar
Twee AC-uitgangen
Opties voor gesplitste fase
Een gesplitste fase AC-bron kan worden verkregen door onze autotransformator (zie datasheet op victronenergy.com) aan te sluiten op een "Europese" omvormer die is geprogrammeerd om 240 V/60 Hz te leveren.
Driefasige capaciteit
Drie eenheden kunnen worden geconfigureerd voor driefasige uitvoer. Maar dat is nog niet alles: tot vier sets van drie eenheden van 15 kVA kunnen parallel worden geschakeld om 144 kW/180 kVA uitgangsvermogen en meer dan 2400 A laadcapaciteit te leveren. PowerControl - bij het beheren van beperkt generatorvermogen, walstroom of netstroom. De Quattro is een zeer krachtige acculader. Hij zal daarom veel stroom trekken van de generator of van de walaansluiting (16 A per 5 kVA Quattro bij 230 VAC). Een stroombegrenzing kan worden ingesteld voor elke AC-ingang. De Quattro houdt dan rekening met andere AC-belastingen en gebruikt eventuele extra stroom voor het laden, waardoor wordt voorkomen dat de generator of walstroom overbelast raakt.
PowerControl - bij het beheren van beperkt generatorvermogen, walstroom of netstroom.
De Quattro is een zeer krachtige acculader. Hij zal daarom veel stroom trekken van de generator of van de walaansluiting (16 A per 5 kVA Quattro bij 230 VAC). Een stroombegrenzing kan worden ingesteld voor elke AC-ingang. De Quattro houdt dan rekening met andere AC-belastingen en gebruikt eventuele extra stroom voor het laden, waardoor wordt voorkomen dat de generator of walstroom overbelast raakt.