VICTRON ENERGY CYR010120412, is een accukoppelaar (scheidingsrelais) voor lithiumbatterijen.
Delen
Artikelnummer: CYR010120412
EAN: 8719076034339
Manufacturer: Victron Energy
De Cyrix verbindt een startaccu (loodzuur) met een lithiumbatterij als: De laaduitgang van een VE-Bus BMS hoog is of als er meer dan 13.4V (respectievelijk 26.8V) op de terminal staat. De Cyrix verbreekt onmiddellijk: Wanneer de controle-uitgang vrij is, wat duidt op overspanning of overtemperatuur of wanneer de accuspanning onder 13.2V is. De Cyrix heeft een starthulpfunctie. Een korte puls sluit het relais gedurende 30 seconden.
Bescherming tegen oververhitting
Geen spanningsverlies
Prioriteit van de startaccu
Bidirectionele spanningsdetectie
De Cyrix detecteert de spanning van beide accu's. Het kan daarom ook verbinding maken als bijvoorbeeld de serviceaccu wordt geladen met een lader. De Cyrix-ct 12/34 heeft een dubbele voeding. Daarom schakelt deze in als de spanning van een accu te laag is om het apparaat aan te sturen. Om onbedoeld gebruik te voorkomen, sluit de Cyrix-ct niet als de spanning lager is dan 2V (12V-accu's) of 4V (24V-accu's).