Victron Energy - VBB115060020, on kytkentäliitin BusBar 150A 6 liitännällä.
Jaa
Tuotenumero: VBB115060020
EAN: 8719076052203
Manufacturer: Victron Energy
Saatavilla olevat mallit:
  • 150 A/ 70 V - 4 suurvirtaliitäntää
  • 150 A/ 70 V - 6 suurvirtaliitäntää
  • 250 A/ 70 V - 4 suurvirtaliitäntää
  • 600 A/ 70 V - 4 suurvirtaliitäntää ja 8 pienvirtaliitäntää
  • 600 A/ 70 V - 8 suurvirtaliitäntää ja 8 pienvirtaliitäntää