Victron Energy - VBB160080010 on BusBar 600A -kytkentäliitin, jossa on 8 liitäntää.
Jaa
Tuotenumero: VBB160080010
EAN: 8719076052234
Manufacturer: Victron Energy
Saatavilla olevat mallit:
  • 150 A/ 70 V - 4 suurvirtaliitäntää
  • 150 A/ 70 V - 6 suurvirtaliitäntää
  • 250 A/ 70 V - 4 suurvirtaliitäntää
  • 600 A/ 70 V - 4 suurvirtaliitäntää ja 8 pienvirtaliitäntää
  • 600 A/ 70 V - 8 suurvirtaliitäntää ja 8 pienvirtaliitäntää