Victron Energy - VBB160080010, er en koblingsskinne BusBar 600A med 8 tilslutninger.
Del
Artikelnummer: VBB160080010
EAN: 8719076052234
Leverandør: Victron Energy
Tilgængelige modeller:
  • 150 A/ 70 V - 4 højstrømstilslutninger
  • 150 A/ 70 V - 6 højstrømstilslutninger
  • 250 A/ 70 V - 4 højstrømstilslutninger
  • 600 A/ 70 V - 4 højstrømstilslutninger og 8 lavstrømstilslutninger
  • 600 A/ 70 V - 8 højstrømstilslutninger og 8 lavstrømstilslutninger