Victron Energy - VBB115060020, is een BusBar 150A met 6 aansluitingen.
Delen
Artikelnummer: VBB115060020
EAN: 8719076052203
Manufacturer: Victron Energy
Beschikbare modellen:
  • 150 A/ 70 V - 4 hoogstroomaansluitingen
  • 150 A/ 70 V - 6 hoogstroomaansluitingen
  • 250 A/ 70 V - 4 hoogstroomaansluitingen
  • 600 A/ 70 V - 4 hoogstroomaansluitingen en 8 laagstroomaansluitingen
  • 600 A/ 70 V - 8 hoogstroomaansluitingen en 8 laagstroomaansluitingen