VICTRON ENERGY SPM043602402, is a monocrystalline solar panel with 360W power and dimensions 1980 x 1002 x 40 mm.
Share
Article number: SPM043602402
EAN: 8719076057789
Manufacturer: Victron Energy
VICTRON ENERGY SPM043602402, is a monocrystalline solar panel with 360W power and dimensions 1980 x 1002 x 40 mm. The series includes panels with various power outputs from 20W to 360W.