VICTRON ENERGY SPM043602402, is een monokristallijn zonnepaneel met 360W vermogen en afmetingen 1980 x 1002 x 40 mm.
Delen
Artikelnummer: SPM043602402
EAN: 8719076057789
Manufacturer: Victron Energy
VICTRON ENERGY SPM043602402, is een monokristallijn zonnepaneel met 360W vermogen en afmetingen 1980 x 1002 x 40 mm. De serie omvat panelen met verschillende vermogens van 20W tot 360W.