VICTRON ENERGY SPM043602402 to monokrystaliczny panel słoneczny o mocy 360W i wymiarach 1980 x 1002 x 40 mm.
Udostępnij
Numer artykułu: SPM043602402
EAN: 8719076057789
Dostawca: Victron Energy
VICTRON ENERGY SPM043602402 to monokrystaliczny panel słoneczny o mocy 360W i wymiarach 1980 x 1002 x 40 mm. W serii dostępne są panele o różnych mocach od 20W do 360W.