Victron Energy - VBB115040020, is a BusBar 150A with 4 connections.
Share
Article number: VBB115040020
EAN: 8719076052197
Manufacturer: Victron Energy
Available models:
  • 150 A/ 70 V - 4 high current connections
  • 150 A/ 70 V - 6 high current connections
  • 250 A/ 70 V - 4 high current connections
  • 600 A/ 70 V - 4 high current connections and 8 low current connections
  • 600 A/ 70 V - 8 high current connections and 8 low current connections