Victron Energy - VBB115040020, to szyna zbiorcza BusBar 150A z 4 złączami.
Udostępnij
Numer artykułu: VBB115040020
EAN: 8719076052197
Dostawca: Victron Energy
Dostępne modele:
  • 150 A/ 70 V - 4 złącza wysokoprądowe
  • 150 A/ 70 V - 6 złączy wysokoprądowych
  • 250 A/ 70 V - 4 złącza wysokoprądowe
  • 600 A/ 70 V - 4 złącza wysokoprądowe i 8 złączy niskoprądowych
  • 600 A/ 70 V - 8 złączy wysokoprądowych i 8 złączy niskoprądowych