Udostępnij
Numer artykułu: SKY024035000
EAN: 8719076051985
Dostawca: Victron Energy
Skylla-IP65 (1+1): dwa wyjścia do ładowania 2 banków akumulatorów
Skylla-IP65 (+1) jest wyposażona w 2 izolowane wyjścia. Drugie wyjście, ograniczone do około 3 A i o nieco niższym napięciu wyjściowym, jest przeznaczone do ładowania akumulatora rozruchowego.
Skylla-IP65 (3): trzy pełne wyjścia do ładowania 3 banków akumulatorów
Ochrona IP65
Wyświetlacz LCD
Interfejs CAN-bus (NMEA2000)
Zsynchronizowana praca równoległa
Właściwa ilość ładowania dla akumulatora kwasowo-ołowiowego: Zmienny czas absorpcji
Zapobieganie uszkodzeniom spowodowanym nadmiernym gazowaniem: Tryb BatterySafe
Mniejsze konserwacja i starzenie się, gdy akumulator nie jest używany: Tryb przechowywania
Tryb przechowywania jest zawsze aktywowany, gdy akumulator nie był rozładowywany przez 24 godziny. W trybie przechowywania napięcie podtrzymania jest redukowane do 2,2 V/ogniwo (26,4 V dla akumulatorów 24 V), aby zminimalizować gazowanie i korozję dodatnich płyt elektrodowych. Raz w tygodniu napięcie jest podnoszone z powrotem do poziomu absorpcji, aby „odświeżyć” akumulator. Ta funkcja zapobiega stratyfikacji elektrolitu i zasiarczeniu, jednej z głównych przyczyn przedwczesnych awarii akumulatorów.