VICTRON ENERGY PIN122300000, Phoenix Inverter Smart on tehokas ja luotettava 12/1600, 230V invertteri.
Jaa
Tuotenumero: PIN122300000
EAN: 8719076047360
Manufacturer: Victron Energy
VICTRON ENERGY PIN122300000, Phoenix Inverter Smart on tehokas ja luotettava 12/1600, 230V invertteri. Se perustuu hyväksi todettuun ja kenttätestattuun Phoenix-invertterialustaan, ja siinä on nyt uusi ohuempi muotoilu ja täysin metallinen kotelo. Mallit ovat saatavilla 1600 VA, 2000 VA ja 3000 VA tehoilla 12, 24 tai 48 V järjestelmiin. Se on riittävän tehokas syöttämään yleisimpiä pistokkeella varustettuja laitteita autossasi, veneessäsi, asuntovaunussasi tai kotona. Toroidimuuntaja tarjoaa suuren tehokapasiteetin nousuissa, vakaan jännitteen, taajuuden ja korkealaatuisen siniaallon.
Sisäänrakennettu Bluetooth, täysin konfiguroitavissa tabletilla tai älypuhelimella
  • Alhaisen akun jännitteen hälytys
  • Alhaisen akun jännitteen sammutus ja uudelleenkäynnistystaso
  • Dynaaminen sammutus: kuormituksesta riippuvainen sammutustaso
  • Lähtöjännite: 210 - 245V
  • Taajuus: 50 Hz tai 60 Hz