VICTRON ENERGY PIN122300000, Phoenix Inverter Smart er en effektiv og pålitelig vekselretter på 12/1600, 230V.
Del
Varenummer: PIN122300000
EAN: 8719076047360
Leverandør: Victron Energy
VICTRON ENERGY PIN122300000, Phoenix Inverter Smart er en effektiv og pålitelig vekselretter på 12/1600, 230V. Den bygger på vår prøvde og felttestede Phoenix-vekselretterplattform og har nå et nytt smalere design og et komplett metallkabinett. Modellene er tilgjengelige i 1600 VA, 2000 VA og 3000 VA for 12, 24, eller 48 V-systemer. Det er kraftig nok til å forsyne de mest vanlige pluggbare enhetene i din bil, båt, campingvogn eller hjemme. En toroidtransformator gir høyeffektkapasitet ved økninger, stabil spenning, frekvens og sinusbølge av høy kvalitet.
Innebygd Bluetooth, fullt konfigurerbar med et nettbrett eller smarttelefon
  • Alarm for lav batterispenning
  • Avstengning ved lav batterispenning og omstartsnivå
  • Dynamisk avstengning: belastningsavhengig avstengningsnivå
  • Utgangsspenning: 210 - 245V
  • Frekvens: 50 Hz eller 60 Hz