Udostępnij
Numer artykułu: ORI241224120
EAN: 8719076046080
Dostawca: Victron Energy
VICTRON ENERGY ORI241224120, ładowarka Orion-Tr Smart DC-DC to profesjonalna, adaptacyjna 3-stopniowa ładowarka DC-DC z wbudowanym Bluetooth, 24/12-20A i 240W. Do stosowania w systemach z dwoma akumulatorami w pojazdach lub na łodziach, gdzie (inteligentny) alternator i akumulator rozruchowy są używane do ładowania akumulatora serwisowego. Urządzenie może być monitorowane i programowane przez Bluetooth oraz sterowane za pomocą zdalnego włącznika/wyłącznika i posiada mechanizm wykrywania pracy silnika. Ładowarki Orion Tr-smart mogą być używane w systemach 12 V lub 24 V i są odpowiednie zarówno dla akumulatorów kwasowo-ołowiowych, jak i litowych. Dostępne są modele o mocy do 400 W, a nieograniczona liczba jednostek może być połączona równolegle w celu zwiększenia mocy wyjściowej. Nadaje się do wysokich temperatur do 55 °C z całkowitą mocą znamionową do 40 °C.