Udostępnij
Numer artykułu: CYR010120011
EAN: 8719076022138
Dostawca: Victron Energy
Długie śruby
Cyrix 12/24-120 ma śrubę 13 mm (M6), a Cyrix 12/24-230 ma śrubę 16 mm (M8). Pozwala to na podłączenie więcej niż jednego kabla zasilającego.
Ochrona przed przegrzaniem
Cyrix rozłącza połączenie, jeśli temperatura jest zbyt wysoka, i ponownie łączy, gdy ostygnie.
Brak spadku napięcia
Priorytet akumulatora rozruchowego
Dwukierunkowe wykrywanie napięcia
Cyrix wykrywa napięcie z obu akumulatorów. Może zatem również połączyć, jeśli na przykład akumulator serwisowy jest ładowany ładowarką. Cyrix-ct 12/34 ma podwójne zasilanie. Dlatego włącza się, jeśli napięcie z jednego akumulatora jest zbyt niskie, aby sterować urządzeniem. Aby chronić przed przypadkowym użyciem, Cyrix-ct nie zamyka się, jeśli napięcie jest niższe niż 2V (akumulatory 12V) lub 4V (akumulatory 24V).