VICTRON ENERGY PIN242300000, de Phoenix Inverter Smart is een efficiënte en betrouwbare omvormer van 12/1600, 230V.
Delen
Artikelnummer: PIN242300000
EAN: 8719076047377
Manufacturer: Victron Energy
VICTRON ENERGY PIN242300000, de Phoenix Inverter Smart is een efficiënte en betrouwbare omvormer van 24/3000, 230V. Hij is gebaseerd op ons beproefde en veldgeteste Phoenix-omvormerplatform en heeft nu een nieuw slanker ontwerp en een volledig metalen behuizing. De modellen zijn verkrijgbaar in 1600 VA, 2000 VA en 3000 VA voor 12, 24 of 48 V-systemen. Hij is krachtig genoeg om de meest gangbare insteekbare apparaten in uw auto, boot, caravan of thuis van stroom te voorzien. Een toroïdale transformator zorgt voor een hoog vermogen bij pieken, stabiele spanning, frequentie en een hoogwaardige sinusgolf.
Ingebouwde Bluetooth, volledig configureerbaar met een tablet of smartphone
  • Alarm voor lage accuspanning
  • Uitschakeling bij lage accuspanning en herstartniveau
  • Dynamische uitschakeling: belastingafhankelijk uitschakelniveau
  • Uitgangsspanning: 210 - 245V
  • Frequentie: 50 Hz of 60 Hz