Delen
Artikelnummer: BAM010700100
EAN: 8719076020080
Zeer laag stroomverbruik van de batterij
Stroomverbruik: 0,7 Ah per maand (1 mA) @12 V en 0,6 Ah per maand (0,8 mA) @ 24 V Vooral lithium-ionbatterijen verliezen in principe alle capaciteit wanneer ze worden ontladen tot uitschakeling als gevolg van lage spanning. Na uitschakeling als gevolg van lage spanning heeft een lithium-ionbatterij een capaciteitsreserve van ongeveer 1 Ah per 100 Ah batterijcapaciteit over. De batterij zal beschadigd raken als de resterende capaciteitsreserve uit de batterij wordt getrokken. Een reststroom van bijvoorbeeld 10 mA kan een 200 Ah batterij beschadigen als het systeem langer dan 8 dagen in ontladen toestand wordt gelaten.
  • Shunt met een capaciteit tot 10.000 ampère is beschikbaar
  • VE.Direct communicatiepoort
  • Breed spanningsbereik 6,5 – 95 V
  • Stroommeting met hoge resolutie weergave. 10 mA (0,01A)
  • Laag stroomverbruik: 2,9 Ah per maand (4 mA) @12V en 2,2 Ah per maand (3mA) @ 24V