VICTRON ENERGY CCH012050000, Ładowarka akumulatorowa Centaur 12V/50A 3 wyjścia.
Udostępnij
Numer artykułu: CCH012050000
EAN: 8719076021506
Dostawca: Victron Energy
VICTRON ENERGY CCH012050000, Ładowarka akumulatorowa Centaur 12V/50A 3 wyjścia. SERIA CENTAUR firmy Victron Energy została zaprojektowana jako produkt o prawdziwie globalnym zasięgu. Specyfikacje wejścia/wyjścia oraz zgodność z uniwersalnymi przepisami są kamieniami węgielnymi tej nowej oferty od uznanego holenderskiego Manufacturera. Zaprojektowane tak, aby spełniać wymagania zarówno CE dla Europy, jak i UL dla Stanów Zjednoczonych, modele Centaur obejmują takie cechy, jak automatyczna regulacja napięcia zasilania w zakresie 90-265 VAC 50/60 Hz, co oznacza, że mogą być używane w dowolnym miejscu na świecie.
Program obejmuje modele 12V i 24V od 16A do 100A. Fakt, że ten sam produkt nadaje się do każdej łodzi, niezależnie od rynku lub miejsca, do którego łódź się uda, jest dużą zaletą zarówno dla producenta łodzi, jak i dla właściciela łodzi. Świadomość wrażliwości na ceny na tym konkurencyjnym rynku oznacza, że jeden program modelowy dla wszystkich rynków zapewnia konkurencyjne ceny. Bez kompromisów w zakresie jakości Brandu Victron Energy, ten program jest kompleksowy, konkurencyjny i kompatybilny wszędzie tam, gdzie może być używany na świecie.
Jakość bez kompromisów
Uniwersalny zakres napięcia wejściowego: 90 do 265 V
Wszystkie modele działają z napięciem wejściowym od 90 do 165 V, 50 Hz lub 60 Hz, bez konieczności dokonywania jakichkolwiek ustawień.