Victron Energy - VBB125040010, er en koblingsskinne BusBar 250A med 4 tilkoblinger.
Del
Varenummer: VBB125040010
EAN: 8719076052210
Leverandør: Victron Energy
Tilgjengelige modeller:
  • 150 A/ 70 V - 4 høystrømstilkoblinger
  • 150 A/ 70 V - 6 høystrømstilkoblinger
  • 250 A/ 70 V - 4 høystrømstilkoblinger
  • 600 A/ 70 V - 4 høystrømstilkoblinger og 8 lavstrømstilkoblinger
  • 600 A/ 70 V - 8 høystrømstilkoblinger og 8 lavstrømstilkoblinger