Delen
Artikelnummer: BAM010702000R
EAN: 8719076020103
Zeer laag stroomverbruik van de batterij
Stroomverbruik: 0.7 Ah per maand (1 mA) @12 V en 0.6 Ah per maand (0.8 mA) @ 24 V Vooral lithium-ionbatterijen verliezen in principe alle capaciteit wanneer ze worden ontladen tot uitschakeling vanwege lage spanning. Na uitschakeling vanwege lage spanning heeft een lithium-ionbatterij een capaciteitsreserve van ongeveer 1 Ah per 100 Ah batterijcapaciteit over. De batterij zal beschadigd raken als de resterende capaciteitsreserve uit de batterij wordt getrokken. Een reststroom van bijvoorbeeld 10 mA kan een 200 Ah batterij beschadigen als het systeem langer dan 8 dagen in ontladen toestand wordt gelaten.
  • Shunt met capaciteit tot 10.000 ampère is beschikbaar
  • VE.Direct communicatiepoort
  • Breed spanningsbereik 6,5 – 95 V
  • Stroommeting met hoge resolutie weergave. 10 mA (0,01A)
  • Lage stroomverbruik: 2,9 Ah per maand (4 mA) @12V en 2,2 Ah per maand (3mA) @ 24V