VICTRON ENERGY SDTG2400303, SKYLLA-TG to seria ładowarek akumulatorowych z dwoma wyjściami o pełnej mocy i jednym wyjściem 4 A.
Udostępnij
Numer artykułu: SDTG2400303
EAN: 8719076025733
Dostawca: Victron Energy
VICTRON ENERGY SDTG2400303, SKYLLA-TG to seria ładowarek akumulatorowych z dwoma wyjściami o pełnej mocy i jednym wyjściem 4 A. Napięcie ładowania można precyzyjnie dostosować do dowolnego systemu akumulatorowego. Ładowarka jest zasilana napięciem 230 V przy 50/60 Hz. Napięcie ładowania można mierzyć bezpośrednio na biegunach akumulatora, aby skompensować spadek napięcia w kablach. Zewnętrzny czujnik umożliwia pomiar temperatury akumulatora i odpowiednio kompensuje napięcie ładowania.
Dostępne w wersjach 24V lub 48V, 1-fazowych lub 3-fazowych.
Idealne ładowarki do wszystkich typów akumulatorów
Kontrolowane ładowanie
Może być używana jako zasilacz
Dwa wyjścia dla 2 grup akumulatorów (tylko modele 24 V)
Ładowarka TG posiada dwa wzajemnie izolowane wyjścia. Drugie wyjście, przeznaczone do ładowania akumulatora rozruchowego, jest ograniczone do około 4 A i ma nieco niższe napięcie wyjściowe – jest przeznaczone do ładowania podtrzymującego.