VICTRON ENERGY SDTG2400303, de SKYLLA-TG is een serie acculaders met twee volvermogenuitgangen en één 4 A uitgang.
Delen
Artikelnummer: SDTG2400303
EAN: 8719076025733
Manufacturer: Victron Energy
VICTRON ENERGY SDTG2400303, de SKYLLA-TG is een serie acculaders met twee volvermogenuitgangen en één 4 A uitgang. De laadspanning kan nauwkeurig worden aangepast aan elk accusysteem. De lader wordt gevoed met 230 V bij 50/60 Hz. De laadspanning kan direct op de accupolen worden gemeten om spanningsverlies in de kabels te compenseren. Een externe sensor maakt het meten van de accutemperatuur mogelijk en compenseert de laadspanning dienovereenkomstig.
Verkrijgbaar in 24V of 48V, 1-fase of 3-fase uitvoering.
Twee uitgangen voor 2 accugroepen (alleen 24 V-modellen)
De TG-lader heeft twee onderling geïsoleerde uitgangen. De tweede uitgang, die bedoeld is voor het laden van de startaccu, is beperkt tot ongeveer 4 A en heeft een iets lagere uitgangsspanning - deze is bedoeld voor druppelladen.