VICTRON ENERGY CCH024016000, Centaur acculader 24V/16A 3 uitgangen.
Delen
Artikelnummer: CCH024016000
EAN: 8719076021544
Manufacturer: Victron Energy
VICTRON ENERGY CCH024016000, Centaur acculader 24V/16A 3 uitgangen. De CENTAUR-SERIE van Victron Energy is ontworpen als een echt wereldwijd product. De specificaties voor in-/uitgang en de naleving van universele voorschriften zijn de hoekstenen van dit nieuwe assortiment van de gevestigde Nederlandse Manufacturer. Ontworpen om te voldoen aan de eisen van zowel CE voor Europa als UL voor de Verenigde Staten, omvat het Centaur-modelprogramma eigenschappen zoals automatische regeling van de voedingsspanning die 90-265 VAC 50/60 Hz dekt, wat betekent dat ze overal ter wereld kunnen worden gebruikt.
Het programma omvat 12V en 24V modellen van 16A tot 100A. Het feit dat hetzelfde product geschikt is voor elke boot, ongeacht de markt of waar de boot naartoe gaat, is een groot voordeel voor zowel de bootbouwer als de booteigenaar. Bewustzijn van de prijsgevoeligheid in deze concurrerende markt betekent dat één enkel modelprogramma voor alle markten concurrerende prijzen oplevert. Zonder afbreuk te doen aan de Brand-kwaliteiten van Victron Energy is dit programma uitgebreid, concurrerend en compatibel overal ter wereld waar het kan worden gebruikt.
Kwaliteit zonder compromissen
Universeel ingangsspanningsbereik: 90 tot 265 Volt
Alle modellen werken met een ingangsspanning tussen 90 en 165 volt, 50 Hz of 60 Hz zonder dat er instellingen hoeven te worden gedaan.