Victron Energy - VBB160040010, to szyna zbiorcza BusBar 600A z 4 złączami.
Udostępnij
Numer artykułu: VBB160040010
EAN: 8719076052227
Dostawca: Victron Energy
Victron Energy - VBB160040010 to szyna zbiorcza BusBar 600A z 4 przyłączami.
Dostępne modele:
  • 150 A/ 70 V - 4 przyłącza wysokoprądowe
  • 150 A/ 70 V - 6 przyłączy wysokoprądowych
  • 250 A/ 70 V - 4 przyłącza wysokoprądowe
  • 600 A/ 70 V - 4 przyłącza wysokoprądowe i 8 przyłączy niskoprądowych
  • 600 A/ 70 V - 8 przyłączy wysokoprądowych i 8 przyłączy niskoprądowych