VICTRON ENERGY ARG200201020, to rozdzielacz ładowania dla dwóch akumulatorów i 200A.
Udostępnij
Numer artykułu: ARG200201020
EAN: 8719076019138
Dostawca: Victron Energy
Izolatory ARGO FET, podobnie jak diody rozdzielające, umożliwiają jednoczesne ładowanie dwóch lub więcej akumulatorów z jednego alternatora bez ich łączenia. W przeciwieństwie do izolatorów akumulatorów diodowych, izolatory FET praktycznie nie mają strat napięcia. Spadek napięcia wynosi mniej niż 0,02 V przy niskim prądzie i średnio 0,1 V przy wyższych prądach.