FUSION SG-DA12250 to wzmacniacz monoblok Signature Series o maksymalnej mocy 2250W dla subwooferów, z 4 kanałami i maksymalną mocą 1400W.
Udostępnij
Numer artykułu: SG-DA12250
EAN: 753759153007
Dostawca: Fusion
FUSION SG-DA12250, to wzmacniacz monoblok z serii Signature Series o maksymalnej mocy 2250W dla subwooferów, z 4 kanałami i maksymalną mocą 1400W, co gwarantuje niezwykle czyste i mocne wzmocnienie sygnałów wejściowych.
  • 2250 Watt maksymalnej mocy przy impedancji 1 Ohm
  • Specjalnie zaprojektowany do zasilania subwooferów Fusion Signature Series
  • Signature Series
  • Wzmacniacz klasy D
  • Klasa True Marine
  • Powłoka konformalna na elektronice, która chroni przed solą i wilgocią, aby zwiększyć żywotność.
Funkcje
  • Napięcie: 12V
  • Typ wzmacniacza: Klasa D
  • Pasmo przenoszenia: 10-320Hz
  • Maksymalna moc: 2250W
  • Moc znamionowa:
  • 4 Ohm: 500 Watts RMS x 1 @ 14.4V – 4 Ohms 1% THD
  • 2 Ohm: 850 Watts RMS x 1 @ 14.4V – 2 Ohms 1% THD
  • 4 Ohm (zmostkowany): 1100 Watts RMS x 1 @ 14.4V – 1 Ohm 1% THD
  • Wymiary (dł. x szer. x wys.): 300x210x50mm