VICTRON ENERGY SDTG2400801, SKYLLA-TG er en serie batteriladere med to fulleffektutganger og en 4 A utgang.
Del
Varenummer: SDTG2400801
EAN: 8719076025771
Leverandør: Victron Energy
VICTRON ENERGY SDTG2400801, SKYLLA-TG er en serie batteriladere med to fulleffektutganger og en 4 A utgang. Ladespenningen kan tilpasses nøyaktig til ethvert batterisystem. Laderen strømforsynes med 230 V ved 50/60 Hz. Ladespenningen kan måles direkte på batteripolene for å kompensere for spenningsfall i kablene. En ekstern sensor muliggjør måling av batteritemperaturen og kompenserer ladespenningen deretter.
Finnes i 24V eller 48V, 1-fas eller 3-fas utførelse.
Perfekte batteriladere for alle typer batterier
Kontrollert lading
Kan brukes som kraftaggregat
To utganger for 2 batterigrupper (kun 24 V-modeller)
TG-laderen har to innbyrdes isolerte utganger. Den andre utgangen, som er beregnet for lading av startbatteriet, er begrenset til cirka 4 A og har en noe lavere utgangsspenning - den er ment å brukes til vedlikeholdslading.