Fusion SG-DA61500 - Forsterker 6 kanaler
Lowest price at PriceRunner
FUSION SG-DA61500, er en Signature Series forsterker med 6 kanaler og makseffekt på 1500W som garanterer ekstremt klar og kraftfull forsterkning.
Del
Varenummer: SG-DA61500
EAN: 753759218805
Leverandør: Fusion
FUSION SG-DA61500, er en Signature Series forsterker med 6 kanaler og makseffekt på 1500W som garanterer ekstremt klar og kraftfull forsterkning av inngående signaler.
  • 1500 Watt makseffekt
  • Signature Series
  • Class-D forsterker
  • True Marine klassifisert
  • Konform belegg på elektronikken som beskytter mot salt og fukt for å øke levetiden.
Funksjoner
  • Frekvensrespons10 Hz til 40 kHz (-3dB @ 4 Ohm rated power)
  • Max-effekt1500 W
  • Nominell effekt (4 Ohm)100 W rms x 6 @ 28.8 V input < 1% THD + N (EIA/CEA-490A)
  • Nominell effekt (2 Ohm)140 W rms x 6 @ 28.8 V input < 1% THD + N (EIA/CEA-490A)
  • Nominell effekt (4 Ohm brokoblet)280 W rms x 3 @ 28.8 V input < 1% THD + N (EIA/CEA-490A)
  • Følsomhet input0.3 V til 8 V rms, justerbar
  • Impedans input7k Ohm nominell
  • High-Pass/Low-Pass Full Range FilterYes, justerbar
  • Frekvensfilter  Cross-Over32 Hz til 320 Hz, justerbar
  • Slopefilter Cross-Over
  • Bass-Boost0 til 9 dB, justerbar (kun sone 3)
  • Spenning 10,8 V til 16 V dc
  • Fjernkontroll med ledning – 6 V terskel
  • Strømforbruk (Standby)< 1 mA @ 14,4 V input
  • Strømforbruk (Påslått)< 2.5 A @ 14,4 V input
  • Strømforbruk (Max) 75 A @ 14,4 V input
  • Sikringer3 x 40 A ATC Blade-Type (SAE J1171 kompatibel)
  • BeskyttelsePolvending, spenningsbeskyttelse + -, overoppheting, kortslutning ut.
  • Arbeidstemperatur0 – 50°C (32 – 122°F)
  • FuktbestandighetInstallert i tørt rom
  • Mål420 mm (L) x 210 mm (B) x 57 mm (H)