Udostępnij
Numer artykułu: BAM010702200R
EAN: 8719076020127
Pobór prądu: 0,7 Ah miesięcznie (1 mA) przy 12 V i 0,6 Ah miesięcznie (0,8 mA) przy 24 V. Szczególnie akumulatory litowo-jonowe tracą praktycznie całą pojemność, gdy są rozładowane do wyłączenia z powodu niskiego napięcia. Po wyłączeniu z powodu niskiego napięcia akumulator litowo-jonowy ma rezerwę pojemności około 1 Ah na 100 Ah pojemności akumulatora. Akumulator zostanie uszkodzony, jeśli pozostała rezerwa pojemności zostanie pobrana z akumulatora. Prąd resztkowy, na przykład 10 mA, może uszkodzić akumulator 200 Ah, jeśli system pozostanie w stanie rozładowania przez dłużej niż 8 dni.
  • Bocznik 500 A z szybkim podłączeniem i zestawem przyłączeniowym
  • Dostępne boczniki o pojemności do 10 000 A
  • Port komunikacyjny VE.Direct
  • Szeroki zakres napięcia 6,5 – 95 V
  • Pomiar prądu z wysoką rozdzielczością. 10 mA (0,01A)
  • Niskie zużycie prądu: 2,9 Ah miesięcznie (4 mA) przy 12V i 2,2 Ah miesięcznie (3mA) przy 24V