VICTRON ENERGY CCH012020000, Centaur batterilader 12V/20A 3 utganger.
Del
Varenummer: CCH012020000
EAN: 8719076021476
Leverandør: Victron Energy
VICTRON ENERGY CCH012020000, Centaur batterilader 12V/20A 3 utganger. CENTAUR-SERIEN fra Victron Energy er konstruert for å bli et virkelig verdensomspennende produkt. Spesifikasjonene for inn-/utgang samt overensstemmelse med universelle bestemmelser er hjørnesteiner i dette nye utvalget fra den etablerte nederlandske Manufacturer. Konstruert for å overensstemme med kravene for både CE for Europa og UL for USA omfatter Centaur modellprogram egenskaper som autoregulering til forsyningsspenningen som dekker 90-265 VAC 50/60 Hz, noe som betyr at de kan brukes hvor som helst i verden.
Programmet omspenner 12V og 24V modeller fra 16A opp til 100A. Det faktum at samme produkt er egnet for hvilken som helst båt, uavhengig av marked eller hvor båten vil gå, er en stor fordel for båtbyggeren så vel som for båteieren. Bevissthet om prisfølsomheten i dette konkurranseutsatte markedet innebærer et enkelt modellprogram for alle markeder gir konkurransedyktige priser. Uten å kompromittere Victron Energys Brand-kvaliteter er dette programmet omfattende, konkurransedyktig og kompatibelt hvor som helst i verden det kan komme til å brukes.
Kvalitet uten kompromisser
Universelt inngangsspenningsområde: 90 til 265 Volt
Alle modeller fungerer med inngangsspenning mellom 90 og 165 volt, 50 Hz eller 60 Hz uten at noen innstillinger trenger å gjøres.