Fusion XS-S10CWB - XS 10 classic subwoofer
Lowest price at PriceRunner
FUSION XS-S10CWB, er en 10” subwoofer i klassisk utførelse fra Fusion XS-serien med en maks-effekt på 400W og en enestående lyd.
Del
Varenummer: XS-S10CWB
EAN: 753759221508
Leverandør: Fusion
FUSION XS-S10CWB, er en 10” subwoofer i klassisk utførelse fra Fusion XS-serien med en maks-effekt på 400W og en enestående lyd. Merket med True Marine design som betyr at den er utviklet for det marine miljøet og leveres med tre års garanti. Både hvitt og svart gitter er inkludert. Finnes også i sport-utførelse, se relaterte artikler.
Funksjoner
  • RMS effekt120 Watt
  • Maks effekt400 Watt
  • Følsomhet87db
  • Frekvensområde30Hz – 2 000Hz
  • Impedans4 Ohm
  • Type membranPolypropylen og gummi
  • RMS for effektforsterker40 – 300 W/Ch
  • Monteringshull (diameter)223mm
  • Min. dybde bak subwoofer113mm