Delen
Artikelnummer: ORI122436120
EAN: 8719076047704
Manufacturer: Victron Energy
VICTRON ENERGY ORI122436120, de Orion-Tr Smart DC naar DC-lader is een professionele DC naar DC-adaptieve 3-trapslader met ingebouwde Bluetooth, 12/24-15A en 360W. Voor gebruik in dubbele accusystemen in voertuigen of op boten waar een (slimme) dynamo en startaccu worden gebruikt om de serviceaccu op te laden. Het apparaat kan worden bewaakt en geprogrammeerd via Bluetooth en kan worden bediend via een externe aan/uit-schakelaar en heeft een motor die een detectiemechanisme gebruikt. Orion Tr-smart-laders kunnen worden gebruikt in 12 V- of 24 V-systemen en zijn geschikt voor zowel loodzuur- als lithiumbatterijen. Modellen zijn verkrijgbaar tot 400 W en een onbeperkt aantal eenheden kan parallel worden aangesloten om het uitgangsvermogen te vergroten. Geschikt voor hoge temperaturen tot 55 °C met een totaal nominaal vermogen tot 40 °C.