Artikelnummer: ORI122424120
EAN: 8719076046073
Manufacturer: Victron Energy
VICTRON ENERGY ORI122424120, de Orion-Tr Smart DC naar DC-lader is een professionele DC naar DC adaptieve 3-traps lader met ingebouwde Bluetooth, 24/12-20A en 240W. Voor gebruik in dubbele accusystemen in voertuigen of op boten waar een (slimme) dynamo en startaccu worden gebruikt om de serviceaccu op te laden. Het apparaat kan via Bluetooth worden bewaakt en geprogrammeerd en kan worden bediend via een afstandsbediening aan/uit-schakelaar en heeft een motor die een detectiemechanisme gebruikt. Orion Tr-smart-laders kunnen worden gebruikt in 12 V- of 24 V-systemen en zijn geschikt voor zowel loodzuur- als lithiumbatterijen. Modellen zijn verkrijgbaar tot 400 W en een onbeperkt aantal apparaten kan parallel worden aangesloten om het uitgangsvermogen te vergroten. Geschikt voor hoge temperaturen tot 55 °C met een totaal nominaal vermogen tot 40 °C.