Victron Energy - VBB125060020, er en koblingsskinne BusBar 250A med 6 tilslutninger.
Del
Artikelnummer: VBB125060020
EAN: 8719076056416
Leverandør: Victron Energy
Tilgængelige modeller:
  • 150 A/ 70 V - 4 højspændingstilslutninger
  • 150 A/ 70 V - 6 højspændingstilslutninger
  • 250 A/ 70 V - 4 højspændingstilslutninger
  • 600 A/ 70 V - 4 højspændingstilslutninger og 8 lavspændingstilslutninger
  • 600 A/ 70 V - 8 højspændingstilslutninger og 8 lavspændingstilslutninger