Fusion XS-F65CWB - Luidspreker, XS Classic, 6.5 inch
Lowest price at PriceRunner
FUSION XS-F65CWB, is een paar 6,5″ marineluidsprekers van 1200W uit de XS-serie van Fusion, ontwikkeld om jaar na jaar het best mogelijke geluid aan boord te cr
Delen
Artikelnummer: XS-F65CWB
EAN: 753759221409
Manufacturer: Fusion
FUSION XS-F65CWB, is een paar 6,5″ marineluidsprekers van 1200W uit de XS-serie van Fusion, ontwikkeld om jaar na jaar het best mogelijke geluid aan boord te creëren. Het True Marine design betekent dat ze zijn aangepast aan de ruwe maritieme omgeving, buiten kunnen worden gemonteerd en worden geleverd met drie jaar garantie.
Het volgende wordt meegeleverd in de doos:
  • 2 Luidsprekers
  • Montageschroeven
  • Installatiehandleiding
  • Gatenpatroonsjabloon
Functies
  • RMS vermogen 50 Watt
  • Max vermogen 200 Watt
  • Gevoeligheid 91db
  • Frequentiebereik 80 Hz- 18 000 Hz
  • Impedantie 4 Ohm
  • Tweeter Polypropyleen
  • Type conus Aluminium dome
  • Montagegat (diameter) 135 mm
  • Min. diepte achter luidspreker 67 mm