VICTRON ENERGY ORI481240110, on eristetty DC-DC-muunnin 48/12-30A (360W).
Jaa
Tuotenumero: ORI481240110
EAN: 8719076038870
Manufacturer: Victron Energy
VICTRON ENERGY ORI481240110, on eristetty DC-DC-muunnin. Sarja sisältää malleja 12 / 24 / 48 V ja 110-430 W.
Ominaisuudet:
  • Kaukosäädin päälle/pois
  • Säädettävä lähtöjännite
  • Kaikki mallit on suojattu oikosululta ja ne voidaan kytkeä rinnakkain lähtövirran lisäämiseksi
  • Suojattu korkeilta lämpötiloilta
  • IP43-suojaus
  • Ruuviliittimet
  • Tulon sulake (ei vaihdettavissa ja vain 12 & 24 V malleissa)