Fusion XS-FL77SPGW - Højttalere, XS RGB sport, 7.7tommer
Lowest price at PriceRunner
FUSION XS-FL77SPGW, er et par 7.7″ marinehøjttalere på 240W fra Fusions XS-serie, som er udviklet til at skabe den bedst mulige lyd ombord år efter år.
Del
Artikelnummer: XS-FL77SPGW
EAN: 753759221478
Leverandør: Fusion
FUSION XS-FL77SPGW, er et par 7.7″ marinehøjttalere på 240W fra Fusions XS-serie, som er udviklet til at skabe den bedst mulige lyd ombord år efter år. True Marine design betyder, at de er tilpasset til det barske havmiljø, kan monteres udendørs og leveres med tre års garanti. En meget prisvenlig, god højttalerserie med fyldig, klar lyd til en lavere pris end Signature Series.
Følgende medfølger i kassen:
  • 2 Højttalere med hvide og grå gitre
  • 2 6m højttalerkabler med kabelsko
  • Monteringsskruer
  • Installationsmanual
  • Hulmønsterskabelon
Funktioner
  • RMS effekt 60 Watt
  • Max effekt 240 Watt
  • Følsomhed 92db
  • Frekvensområde 70 Hz- 18 000 Hz
  • Impedans 4 Ohm
  • Diskant Polypropylen
  • Type af membran Aluminium dome
  • LED-belysning RGB
  • Monteringshul (diameter) 162 mm
  • Min. dybde bag højttaler 77 mm